مشاوره و سفارش

انواع رنگ

استفاده از رنگ ها در زمینه های مختلف با اهداف خاصی مانند حفاظت، زیبایی و … انجام می شود. اما نقش رنگ ها در صنایع بسیار مهم و حائز اهمیت است. به کار بردن رنگ ها در حوزه های صنعتی می تواند با هدف شناسایی اجزاء مختلف دستگاه ها، افزایش ایمنی، افزایش بهره وری کارگران، حفاظت قطعات در برابر خوردگی و … انجام شود.

خرید رنگ نانو
شرکت پخش کننده چسب چوب

انواع چسب

چسب های ساختمانی گروهی از چسب ها هستند که در سال های اخیر جایگزین بسیاری از مصالح ساختمان مانند سیمان شده اند. چسب سنگ، چسب بتن، چسب کاشی و اسپری فوم تعدادی از این محصولات می باشند. استفاده از چسب های ساختمانی به جای سیمان علاوه بر بالا بردن دقت و ظرافت کار، موجب کاهش وزن سازه و افزایش طول عمر بنا می گردد.

مجموعه بازود

  • ارسال مطمئن: اطمینان از نحوه ارسال بار، دغدغه بسیاری از مشتریان می باشد. مجموعه ما سفارشات را به بهترین شکل ارسال می نماید.
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته: یکی از خدمات مجموعه ما، پشتیبانی ۲۴ ساعته بصورت تلفنی و پیامکی جهت سهولت در امر پیگیری سفارشات می باشد.
  • قیمت مناسب و رقابتی: قیمت مناسب و رقابتی پارامتری مهم در معاملات است. محصولات ما بدون واسطه با قیمت کارخانه عرضه می گردند.
سایت فروش رنگ ایوکسی برای کاشی

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چسب صنعتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب حرارتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
رنگ صنعتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
رنگ ساختمانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب عمومیسفارشیموجودتماس بگیرید
چسب ساختمانیسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه چسب و رنگ بازود فعال در امر مشاوره و فروش انواع چسب و رنگ های صنعتی و غیرصنعتی، با بهره مندی از دانش فنی روز و تجارب متخصصین آخرین محصولات کمپانی های ایرانی و خارجی را بصورت مستقیم از کارخانه با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان محترم در سراسر کشور قرار می دهد.

مدیر مجموعه بازود

آقای میر شفیعی

Call Now Buttonتماس بگیرید