مجموعه چسب و رنگ بازود شما را به خرید بهترین محصولات چسب و رنگ صنعتی و غیر صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکننده انواع چسب وکیوم ازکشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

چسب وکیوم چیست؟کاربرد هاصادرکننده انواع چسب وکیوم ازکشورچسب وکیوم ایرانی
صادرکننده انواع چسب وکیوم

صادرکننده انواع چسب وکیوم ازکشور باتوجه به کاربرد های زیادی که دارند متقاضیان زیادی دارند به همین خاطربسیاری از تولیدکنندگان این چسب ها خواهان گرفتن عنوان صادرکننده انواع چسب وکیوم از کشور هستند.

این روزها صادرات بخش مهمی از اقتصاد هرکشور است. کشورهای مختلف سعی میکنند که آن دسته ازمحصولات خود را که صرفه اقتصادی بیشتری دارد ومیتواند سود بیشتری تولید کند رابه عنوان محصولات صادراتی انتخاب کنند.

چسب های وکیوم از این قبیل هستند که بخاطرکاربرد های زیادی که دارد به عنوان یک محصول سودزا برای کشور های تولید کننده این محصول به حساب می آید،به همین خاطرکشور های زیادی این محصول راصادرمیکنند.

چسب وکیوم چیست؟

صادرکننده انواع چسب وکیوم

از حدود ده سال پیش ام دی اف وکاربرد های آن در بین عموم بسیار گسترده شد و از وقتی که این ورقه های ام دی اف بخاطر قابلیت هایی که داشت از جمله قابلیت انعطاف و شکل پذیری و قابلیت روکش پذیری بسیار مورد علاقه قرار گرفت واین صنعت به سرعت پیشرفت کرد.

برای اتصال قطعات ام ادی اف یا روکش کشی برا روی آن نیاز به استفاده از انواع خاصی از چسب ها است،که این نوع چسب ها را چسب وکیوم مینامند .

چسب های وکیوم در گذشته ومرحله اول تولید چسب های پلی اورتان بودند این چسب ها یک مشکل داشتند وآن هم اینکه برای استفاده از آن ها نیاز به دمایی حدود ۹۰ الی ۱۴۰ درجه سانتی گراد وهمچنین ۴بار فشار برای پرس وزمانی حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه برای وکیوم کردن نیاز بود،اما در انواع جدید که بانام PURپلی اورتان شناخته میشوند این مشکل نیست و در این نوع خود چسب دارای ایزوسیانات به صورت کپسوله است که هرازچند گاهی میترکد وباایجاد پیوند هایی بین چسب وسطح مورد نظر باعث افزایش چسبندگی بیشتر میشوند،همچنین در انواع جدید به علت دمای فعال سازی پایین سرعت چسبندگی وهمچنین قدرت آن نسبت به چسب های گذشته افزایش یافته است.

کاربرد ها

از جمله کاربردهای این چسب ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

در صنعت ام دی اف بیشترین کاربرد رادارد و برای چسباندن پی وی سی وهایگلاس به چوب ام دی اف استفاده میشود.
برای بسته بندی از آن به عنوان چسب بین مقوا وpvc مورد استفاده قرار میگیرد.

صادرکننده انواع چسب وکیوم ازکشور

صادرکننده انواع چسب وکیوم

کشور های زیادی بخاطر فروش خوب این چسب ها دربین سایر چسب ها علاقه مند هستند این محصول را تولید و حتی آن را به سایر کشور ها صادر کنند از جمله این کشور ها عبارتند از:

ترکیه
روسیه
آلمان
چین
تایوان

که در این بین کشور آلمان به عنوان برند درخشان در این زمینه توانسته از دیگر رقبای خود پیشی بگیرد.

چسب وکیوم ایرانی

ایران نیز در سال های اخیر توانسته است در این زمینه حرف هایی برای گفتن داشته باشد وحتی دست به صادرات انواع چسب وکیوم بزند.

شما میتوانید با تهیه چسب وکیوم ایرانی از محصولی قابل رقابت با نمونه های خارجی بهره ببرید با این تفاوت که قیمت کمتری میپردازید.مشاوران ما در این زمینه اماده خدمت رسانی هستند.

میر شفیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چسب و رنگ بازود شما را به خرید بهترین محصولات چسب و رنگ صنعتی و غیر صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید