قیمت رنگ اکریلیک | خرید آسان و بدون واسطه انواع رنگ اکریلیک سحر

قیمت رنگ اکریلیک با توجه به انواع و همچنین برند آن متفاوت می باشد. در ایران شرکت های صنایع شیمیایی بسیاری اقدام به تولید رنگ اکریلیک نموده اند. یکی از بهترین برندهای رنگ اکریلیک در کشور ما رنگ اکریلیک سحر می باشد. در این مطلب ضمن آشنایی با انواع رنگ اکریلیک سحر ، قیمت این نوع رنگ را نیز به شما مشتریان گرامی اعلام می کنیم. البته با توجه به نوسانات بازار، چنانچه قصد خرید این محصول را دارید تنها با یک تماس می توانید نسبت به استعلام قیمت بروز رنگ سحر و همچنین سفارش محصول اقدام نمائید.

رنگ اکریلیک چیست؟

رنگ اکریلیک از محبوب ترین رنگ ها در زمینه صنعت، ساختمان و … می­باشد. این رنگ ها نوعی پلاستیک پلیمر هستند که حلال در آب است. اما پس از خشک شدن در مقابل آب نفوذ ناپذیر می شود و لایه های بعدی رنگ را می توان بدون اثرگذاری بر لایه های زیرین رنگ آمیزی کرد.

این نوع رنگ که با اسم های رنگ اکرولیک و رنگ اکریلیک پایه آب نیز شناخته می شود، در گذشته بعلت درخشندگی و دوام در صنعت خودرو سازی استفاده می شد. اما به مرور زمان با ظهور ویژگی هایی همچون عدم استفاده از حلال های آلی و مواد مضر که در نهایت منجر به رعایت مسائل زیست محیطی می شد مورد توجه نقاشان ساختمان نیز قرار گرفت و در سال های اخیر حجم گسترده ای از میزان مصرف رنگ را به خود اختصاص داده است. تا جایی که انتظار می رود به تدریج جایگزین رنگ روغنی شود.

خرید رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک سحر :

رنگ اکریلیک سحر با توجه به رعایت مسائل زیست محیطی و عدم استفاده از حلال های آلی و سایرمواد مضر، یکی از بهترین انواع رنگ های اکریلیک می باشد. مقاومت بالا در برابر شستشو، دارا بودن پوشش عالی، فقدان بوی نامطبوع، سازگاری با محیط زیست و همچنین اعمال آسان بر روی سطح مورد نظر از سایر ویژگی های این رنگ می باشد.

انواع رنگ اکریلیک سحر :

رنگ های اکریلیک سحر در انواع مختلف براق، نیمه براق، مات، استخری و دکوراتیو تولید و عرضه می گردند.

 • رنگ اکریلیک مات ممتاز 915
 • رنگ های اکریلیک (پایه آب)
 • رنگ اکریلیک مات 715
 • رنگ اکریلیک نیمه براق ممتاز 903
 • رنگ اکریلیک نیمه براق 703
 • رنگ اکریلیک براق ممتاز 902
 • رنگ اکریلیک براق پایه آب 702
 • اکریلیک ممتاز سحر
 • پوشرنگ اکریلیک سیلیکون مخصوص نما 790
 • رنگ اکریلیک دکوراتیو (تزئینی)
 • پرایمر اکریلیک پایه آب 8901
 • بتونه اکریلیک پایه آب 9301
 • اکریلیک استخری پایه آب

قیمت رنگ اکریلیک سحر

ویژگی های برخی از رنگ های اکریلیک سحر :

♦اکریلیک ممتاز سحر :

این محصول سحر، بر پایه مرغوب ترین رزین های اکریلیک با پوشش و دوام عالی، بدون بوی نامطبوع، قابلیت رقیق کردن با آب و با قابلیت شستشوی صد در صد، جهت رنگ آمیزی سطوح محتلف گچی، سیمانی و آجری تهیه شده است.

♦پوشرنگ اکریلیک سیلیکون مخصوص نما 790 :

این رنگ از مجموعه محصولات پایه آب سحر بوده، مخصوص رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان و مطابق با آخرین دستاوردهای علمی ساخته شده است. دارای قابلیت و کارآیی بالا نظیر غبارگریزی، آب گریزی، کاربری آسان و فاقد بوی نامطبوع می باشد.

♦رنگ اکریلیک دکوراتیو (تزئینی) :

مخلوط کردن این رنگ با رنگ های سفید مناسب نمیباشد.
برای بدست آوردن رنگ بندی جدید میتوانید با مخلوط کردن دیگر رنگ های دکوری این شرکت، رنگ بندی جدید بدست آورید.

♦پرایمر اکریلیک پایه آب 8901 :

پرایمر اکریلیک پایه آب براساس رزین های اکریلیک برای استفاده در سطوح داخلی و خارجی ساختمان می باشد.این محصول درسطح نفوذ کرده و آن را برای بتونه کاری و رنگ آمیزی آماده می نماید. این محصول بدون رقیق کردن تا رسیدن به حالت اشباع روی سطح به کار برده می شود. روی قسمت های رنگ شده یا قسمت هایی که قبلا پرایمر اعمال و خشک شده مجددا اعمال نشود.

♦بتونه اکریلیک پایه آب 9301 :

بتونه اکریلیک محصولی از رنگ سحر میباشد که به آسانی در حفره های سطوح ساختمانی اعم از گچی و سیمانی نفوذ کرده و جهت آماده سازی آسان،ترک گیری سطوح پیش از رنگ آمیزی استفاده می شود.

قیمت رنگ اکریلیک سحر :

در حال حاضر قیمت رنگ اکریلیک سحر به شرح جدول زیر می باشد. با توجه به ناپایداری وضعیت بازار و احتمال تغییر قیمت ها، برای اطلاع از بروزترین قیمت رنگ اکریلیک سحر و سایر انواع رنگ و چسب های صنعتی و غیر صنعتی با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.

قیمت رنگ اکریلیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما