مجموعه چسب و رنگ بازود شما را به خرید بهترین محصولات چسب و رنگ صنعتی و غیر صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین مارک چسب یک دو سه با برند چهل و یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

چسب یک دو سه برند چهل و یکویژگی های چسب یک دو سه چهل و یکبسته بندی چسب یک دو سه چهل و یکروش استفاده از چسب یک دو سه چهل و یکخطرات و عوارض چسب یک دو سه چهل و یکفروش چسب یک دو سه چهل و یک
بهترین مارک چسب یک دو سه

قیمت بهترین مارک چسب یک دو سه با برند چهل و یک از سال گذشته کاملا با ثبات بوده است. این در حالی است که قیمت محصولات روند افزایشی چشم گیری داشته است. بهترین مارک چسب ۱۲۳ بی شک برند ۴۱ است. ژل این چسب محصول انگلستان می باشد. اسپری خشک کن این محصول با گاز شیرین و ۱۰۰ درصد بدون بو  ساخت کشور ترکیه است.

چسب یک دو سه برند چهل و یک

به شدت خلل وجود یک چسب یک دو سه مطمئن، در بازارهای داخلی حس میشد. بنابراین تصمیم گرفتیم تا چسبی درخور مشتریانمان تولید کنیم. سپس بررسی های کاملا تخصصی تولید کنندگان جهانی این گروه چسب را شروع کردیم. نتیجه بررسی ها حاکی از آن بود که بهترین ژل چسب ۱۲۳ در انگلستان تولید میگردد. همچنین بهترین کیفیت اسپری خشک کن درکشور همسایه، یعنی ترکیه یافت شد. با توجه به امکان پذیر نشدن تولید در داخل کشور، اقدامات لازم برای خرید محصولات به صورت عمده انجام گرفت. در حال حاضر محصولات به صورت تانکری از کشورهای مبدا وارد ایران عزیزمان می شود. در نهایت بهترین مارک چسب یک دو سه با برند چهل و یک، با تکنولوژی روز اروپا در ایران بسته بندی می شود.

بهترین مارک چسب یک دو سه

ویژگی های چسب یک دو سه چهل و یک

وقتی سخن از بهترین مارک چسب یک دو سه به میان می آید، مسلما انتظارات فراتر می رود. ویژگی های انحصاری این چسب عبارتند از:

 • یک سال ضمانت بدون قید و شرط
 • چسبندگی فوق العاده قوی
 • سخت شدن بسیار سریع
 • غلظت مناسب قطره چسب
 • اسپری با گاز شیرین و بدون بو
 • سفیدک نمیزند
 • زردی به جای نمی گذارد
 • مصرف با میزان کمتر
 • مقرون به صرفه

بهترین مارک چسب یک دو سه

بسته بندی چسب یک دو سه چهل و یک

چسب یک دو سه چهل و یک در هر سه مدل رایج بازار بسته بندی می گردد. بزرگترین بسته بندی آن حاوی ۴۰۰ میلی لیتر اسپری خشک کن و ۱۰۰ گرم ژل خالص می باشد. پک بزرگ در کارتن های ۲۵ عددی بسته بندی می گردد. پک متوسط مشتمل بر یک اسپری ۲۰۰ میلی لیتر و ۵۰ گرم قطره می باشد. این مجموعه در کارتن های ۵۰ عددی عرضه می گردد. کوچکترین بسته بندی با قطره ۲۵ گرمی و اسپری ۱۰۰ میلی لیتری در کارتن های ۷۲ عددی تولید می گردد.

بهترین مارک چسب یک دو سه

روش استفاده از چسب یک دو سه چهل و یک

در باور عمومی ابتدا قطعات اتصال به چسب آغشته می شود. سپس قطعات در کنار یکدیگر قرار داده می شود. در این حالت اسپری به محل اتصال پاشیده می شود. این درحالیست که این روش کاملا اشتباه می باشد. برای استفاده صحیح می بایست در ابتدا یکی از قطعات اتصال را به چسب آغشته کرد. سپس قطعه دیگر را به محلول اسپری آغشته می کنیم. حال دو قطعه را به شکل مورد نظر در اتصال کنار یکدیگر قرار می دهیم. پس از گذشت ۳ ثانیه اتصال برقرار شده و قطعات دیگر قابل جدا سازی نیستند. این در صورتی است که در روش اشتباه گاها پس از گذشت ۳۰ ثانیه هنوز اتصال برقرار نشده است.

بهترین مارک چسب یک دو سه

خطرات و عوارض چسب یک دو سه چهل و یک

قطعا همه ی مواد شیمیایی خطراتی برای سلامتی انسان دارند. سعی شده در مواد اولیه این چسب از موادی که به نسبت بقیه چسب ها خطرات کمتری دارند، استفاده شده است. من جمله گازی که برای ساخت این اسپری استفاده شده، مجاری تنفسی را کمتر مورد تاثیر قرار می دهد. در خصوص این چسب لازم است نکات زیر را رعایت بفرماییید :

 • این چسب را دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 • هنگام استفاده از این چسب ترجیحا فضا دارای تهویه مناسب باشد.
 • در صورتی که چسب به چشم یا اندام های حساس نفوذ کرد، سریعا به پزشک مراجعه فرمایید.
 • در هنگام باز کردن پلمپ قوطی ژل مراقب بریده شدن دست ها باشید.
 • در صورتی که قسمتی از بدن به این چسب آغشته شد، چسب را به سادگی با پد لاک پاک کن تمیز کنید.
 • گاها دیده شده قوطی اسپری تمام شده را داخل آتش قرار  می دهند. در اثر انبساط گاز موجود در اسپری، قوطی منفجر می شود. این عمل خطرات جبران ناپذیری از خود بر جای می گذارد. لذا لازم است، اسپری تمام شده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 • هنگام استفاده از چسب جداً از استعمال دخانیات پرهیز کنید.
 • چسب و اسپری را دور از نور خورسید و در دمای کمتر از ۵۰ درجه سانتی گراد قرار دهید.
 • قوطی چسب و اسپری قابل بازیافت هستند، لطفا آنها را دور نریزید.

فروش چسب یک دو سه چهل و یک

به منظور حذف واسطه ها و تسهیل فرآیند خرید و فروش چسب ۱۲۳ برند ۴۱ مجموعه ما، فروش این محصول را به صورت مستقیم انجام می دهد. برای دریافت قیمت و شرایط اخذ نمایندگی فروش بهترین مارک چسب یک دو سه با کارشناسان و مشاوران واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

میر شفیعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چسب و رنگ بازود شما را به خرید بهترین محصولات چسب و رنگ صنعتی و غیر صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید