خرید رنگ ترافیکی دو جرئی و سه جزئی ریف | فروشگاه رنگ ترافیکی

خرید رنگ ترافیکی دو جزئی و سه جزئی با برند ریف از طریق مجموعه ما امکان پذیر می باشد. رنگ ترافیکی ریف محصول مجتمع صنایع شیمیایی ریف می باشد. این مجموعه با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ، انواع رنگهای ترافیکی (مخصوص جاده های بیرون شهری ، خیایان های داخل شهری ، باند فرودگاه ، پوشش های مخصوص گارد ریلها و نیوجرسی ها ، جداول خیابانی و علائم پیش ساخته افقی و … ) تولید می نماید. شایان ذکر است رنگ ترافیکی ریف با رعایت استانداردهای بین المللی AS ،BS،EN،JIS و استانداردهای ملی ایران و با توجه به اقلیم و آب و هوای متنوع کشور تولید و به مشتریان عرضه می شود. جهت خرید رنگ ترافیکی ریف با ما تماس بگیرید.

معرفی رنگ ترافیکی :

رنگ ترافیکی بر پایه رزین ‌های اکریلیک ، ترموپلاست ، کلرو کائوچو و وینیلی می باشد. این رنگ برای سطوح سیمانی و آسفالت به کار برده می شود. عمده ترین کاربرد این رنگ ها در خط کشی خیابان ها، جاده‌ها، استخرها و سایر سطوح سیمانی و بتنی می باشد. از مزایای دیگر این رنگ می‌توان به دوام، چسبندگی، پوشش، مقاومت سایشی بالا و همچنین مقاومت خوب در برابر عوامل جوی اشاره کرد. نکته حائز اهمیت در این نوع رنگ سرعت خشک شدن آن می باشد. این رنگ در مدت زمان کوتاهی خشک می شود. بنابراین در رنگ کردن سطوح خیابان ‌ها اهمیت ویژه ای دارد.

فروشگاه رنگ ترافیکی

انواع رنگ ترافیکی :

رنگ های ترافیکی با توجه به نوع هدف، نوع کاربرد و مشخصات فنی دارای انواع مختلفی می باشند. رایج ترین دسته بندی برای این محصول به شرح زیر می باشد:

 • رنگ ترافیکی سرد
 • رنگ ترافیکی گرم
 • رنگ ترافیکی ترموپلاست
 • رنگ ترافیکی اپوکسی

حال که با رنگ ترافیکی و انواع آن آشنا شدیم به معرفی رنگ ترافیکی اپوکسی با برند ریف می پردازیم.

رنگ ترافیکی اکریلیک ریف (اپوکسی – دو جزئی و سه حزئی) :

رنگ های ترافیکی اکریلیک دو جزئی و سه جزئی ریف همزمان در دو خانواده رنگ اکریلیک و رنگ اپوکسی جای می گیرند. این رنگ ها بر پايه پلیمرهای اکریلات و متاكريلات واکنش پذیر با هاردنر بنزوئیل پراکساید ساخته می شوند. رنگ های ترافیکی ریف بصورت دو جزئي و سه جزئی، با انجام پیوند خوب با سطوح آسفالتی و بتونی، داراي مقاومت مكانيكي وشیمیایی عالي، عدم جرم پذيري و مقاومت عالی نسبت به لغزندگی مي باشد. در ضمن باتوجه به زمان خشک شدن سریع رنگ، امکان عبور و مرور با فاصله کمی پس از اجرا وجود دارد. اين پوشش با توانايي ايجاد ضخامت حداکثر 4 میلیمتر، براي استفاده جهت خطوط عابر پياده و ساير علائم راهنمايي و رانندگی مناسب می باشد.

رنگ اکریلیک دو جزئي ریف – کد (B1200-1220 (A+B :

در این نوع رنگ، می بایست جزء A با جزء B در مدت زمان مناسب (حدود 2 دقيقه) مخلوط و سپس رنگ اجرا گردد. نسبت وزنی اختلاط دو جزء با توجه به شرایط آب و هوایی برای جزء A برابر 23 کیلوگرم و جزء B برابر 0.28 تا 0.36 کیلوگرم می باشد.

رنگ ترافیکی دو جزئی

رنگ اکریلیک سه جزئي ریف – کد (( B1200-1220 (A+B :

در این نوع رنگ جزء A با جزء C در مدت زمان مناسب (حدود 2 دقيقه) مخلوط و سپس جزء B به آن اضافه و رنگ اجراء می گردد. نسبت وزنی اختلاط دو جزء با توجه به شرایط آب و هوایی برای جزء A برابر 23 کیلوگرم، جزء C برابر 0.040 تا 0.070 کیلوگرم و جزء B برابر 0.28 تا 0.36 کیلوگرم می باشد.

رنگ ترافیکی سه جزئی

آماده سازی سطح جهت اجرای رنگ :

 1. سطوح آسفالتي بصورت مكانيكي چربي زدايي گرديده و عاری از گرد و غبارو رنگ های قديمي شود.
 2. در سطوح بتوني، پوسته های سيماني زدوده شوند.
 3. در صورت امكان سطح با آب شست و شو داده شود.
 4. پس از خشک شدن کامل رنگ اجرا گردد.

نكات ايمنی هنگام اجرای رنگ :

 • اين رنگ قابل اشتعال بوده و بايد دور از شعله و حرارت نگهداری شود.
 • مجری موظف است در هنگام مصرف از ماسک مخصوص و دستكش ايمني استفاده نماید.
 • رنگ می بایست در محيط هايي که از تهويه مناسب برخوردارند استفاده شود.
در رنگ های ترافیکی اپوکسی به دليل ايجاد واکنش انفجاری جزء دوم (هاردنر) و جزء سوم (شتاب دهنده) می بایست دور از هم نگهداری گردند و هرگز با هم مخلوط نشوند.

بسته بندی :

رنگ های ترافیکی ریف در فام های رایج ترافیکی و در بسته بندی حلب و بشکه تولید و عرضه می گردد.

نحوه خرید رنگ ترافیکی ریف :

جهت استعلام قیمت بروز و خرید رنگ ترافیکی ریف می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما