قیمت فروش چسب پهن DL در ابعاد 90 یارد و 38 میکرون بصورت عمده

فروش چسب پهن DL در ابعاد 90 یارد و 38 میکرون با پایین ترین قیمت از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. این چسب نواری پهن با قدرت چسبندگی و استحکام بالا، گزینه ای مناسب برای بسته بندی انواع کارتن و مصارف عمومی دیگر می باشد. جهت اطلاع از قیمت فروش چسب پهن DL بصورت عمده، در این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت فروش چسب پهن DL :

مشخصات و قیمت فروش چسب پهن DL به شرح زیر می باشد:

قیمت چسب پهن dl

تاریخچه استفاده از چسب :

پیش از معرفی چسب پهن DL ابتدا بیایید با تاریخچه پیدایش چسب و انواع آن آشنا شویم:

قدمت استفاده از چسب به حدود 3000 سال قبل برمی گردد. در گذشته از مواد طبیعی بعنوان چسب استفاده می شده است. به عنوان مثال برای ساخت برج بابل از ماده ای قیر مانند بصورت ساروج بهره گرفته شده است. همچنین برای اتصال فلزات در جنگ جهانی دوم، مخلوط رزین فنلی باپلی کلروپرن به کار گرفته شد. با گسترش دانش بشر نمونه هایی از چسب اپوکسی یا دو جزئی با قدرت چسبندگی بالا تهیه گردید. تا جاییکه امروزه بالغ بر صدها و هزاران نوع فرمول متفاوت برای ساخت انواع چسب ها وجود دارد.

ساختار چسب ها :

چسب ها از مواد پلیمری و افزودنی ها تشکیل می شوند:

 1. پلیمر ها: اجزای اصلی تشکیل دهنده چسب ها، مواد پلیمری هستند. پلیمرها را می توان به صورت رشته هایی از واحدهای شیمیایی که با پیوند کووالانسی به هم متصل شده اند، در نظر گرفت. این مواد قدرت چسبندگی چسب را تامین می کنند. به این صورت که در دماهای بالا روان می گردند و در حلال مناسب حل می شوند. این دو خاصیت در چسب های حرارتی و چسب های پایه حلال، امری مهم می باشند و اساس کار انواع چسب ها هستند.
 2. افزودنی ها : چسب ها علاوه بر مواد پلیمری، حاوی افزودنی هایی می باشند. تعدادی از مواد افزودنی که در ساختار چسب ها به کار می رود عبارتند از :
 • مواد تغلیظ کننده
 • مواد نرم کننده
 • مواد معدنی پر کننده و غیره

تاریخچه-استفاده-از-چسب

انواع چسب ها از لحاظ عملکرد :

چسب ها از لحاظ عملکرد و نحوه سخت شدن به دو دسته تقسیم می شوند.

 1. چسب هایی که طی واکنش شیمیایی سخت می شوند. مانند چسب های اپوکسیدی، چسب های اکریلیک، پلی سولفیدی و …
 2. چسب هایی که برای سخت شدن نیازی به انجام واکنش شیمیایی ندارند. مانند چسب های تماسی، چسب های ذوبی، چسب های حساس به فشار و …

چسب های نواری پهن در گروه دوم و از خانواده چسب های حساس به فشار به شمار می روند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

چسب های نواری پهن :

چسب‌ های نواری در انواع مختلف از گروه چسب های حساس به فشار می باشند این چسب ‌ها بطور عمده بر پایه لاستیک طبیعی، همی پلیمر دسته ‌ای و تصادفی، استیرن – بوتادین و آکریلیک هستند. یک طرف نوار چسب ها با یک آستری یا لایه زیرین پوشیده شده است. به همین دلیل چسب دائما چسبناک می ‌ماند. طرف دیگر نوار چسب، دارای پوشش آزاد کننده ای است که وقتی که نوار باز می‌شود، با چسب جدا می‌گردد. این چسب ها در انواع و ابعاد مختلفی تولید می گردند و با اعمال کمی فشار بر روی سطح، چسبندگی مطلوبی را به ارمغان می آورند.

فروش چسب پهن دی ال

چسب پهن DL :

چسب نواری پهن DL یکی از مرغوب ترین چسب های پهن می باشد که اغلب در صنایع بسته بندی استفاده می شود. این محصول با قدرت چسبندگی عالی مناسب برای بسته بندی انواع کارتن ها در صنایع مختلف می باشد. مواد به کار رفته در این محصول از بهترین و با کیفیت ترین مواد انتخاب شده اند.

با توجه به احتمال نوسان قیمت ها، جهت اطلاع از قیمت فروش چسب پهن DL بصورت قطعی و بروز، با شماره 09120653364 تماس بگیرید.

مشخصات فنی چسب پهن DL :

چسب نواری پهن DL در ابعاد 90 یارد با ضخامت 38 میکرون تولید و عرضه می گردد.

مزایای چسب پهن DL :

 • مناسب برای بسته‌ بندی، اتصال کاغذ و مقوا
 • مناسب برای بسته‌ بندی کارتن
 •  ضد رطوبت
 •  استحکام کششی بالا
 • چسبندگی مناسب در دماهای مختلف

فروش چسب پهن DL

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما