خرید اسپری رنگ دوپلی کالر بصورت عمده

خرید اسپری رنگ دوپلی کالر را می توانید به سادگی و تنها با یک تماس انجام دهید. گروه بازرگانی بازود نسبت به فروش عمده اسپری رنگ های دوپلی کالر اقدام نموده است. این محصولات در رنگ های مختلف تولید و قابل عرضه می باشند. شما مشتریان گرامی می توانید ضمن انتخاب رنگ های مورد نظر از طریق کاتالوگ رنگ دوپلی کالر، با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس و سفارش خود را ثبت نمائید. در صورتیکه قصد خرید اسپری رنگ دوپلی کالر را دارید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

اسپری رنگ دوپلی کالر :

اسپری رنگ دوپلی کالر محصولی با کیفیت و قدرت پوشش عالی می باشد که بر پایه رزین اکریلیک تولید می گردد. این نوع رنگ در یک قوطی تحت فشار قرار می گیرد و با فشردن دکمه آن، رنگ به صورت پاششی آزاد می شود. اسپری رنگ دوپلی کالر پوششی صاف و یکنواخت بوجود می آورد. این رنگ بر خلاف بسیاری از رنگ های دیگر سریع خشک است. اسپری رنگ دوپلی کالر را می توان به طور مستقیم روی سطوح فلزی، پلاستیکی و … اعمال نمود.

خرید عمده اسپری رنگ

ویژگی‌‌ های اسپری رنگ‌ دوپلی کالر :

  • خشک‌ شدن کمتر از 10 دقیقه
  • پوشش یکنواخت
  • براقیت عالی
  • استفاده آسان
  • سرعت اجرای بالا
  • امکان رنگ آمیزی حفره ها و شیار ها

خرید اسپری رنگ

جهت خرید اسپری رنگ دوپلی کالر بصورت عمده می توانید با شماره 09120653364 تماس بگیرید.

کاربرد های اسپری رنگ دوپلی کالر :

از این نوع رنگ می‌توان برای سطوح مختلف از جمله فلز، چوب، شیشه و پلاستیک استفاده کرد. با توجه به کیفیت بالا و براقیت این رنگ، می‌توان از آن برای مصارف خانگی، هنری و صنعتی نیز بهره برد. اسپری رنگ دوپلی کالر مقاومت خوبی در برابر ضربه و خراشیدگی دارد. همچنین ساختار رنگ دوپلی کالر به گونه ‌ای است که از فلزات در برابر زنگ ‌زدگی حافظت می‌کند.

کاتالوگ رنگ دوپلی کالر :

اسپری رنگ دوپلی کالر در انواع رنگ ها تولید می گردد. رنگ بندی این محصول بر اساس جدول رنگ رال می باشد.

کاتالوگ رنگ دوپلی کالر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما