قیمت عمده چسب برق گلوب کارتن 500 عددی | پخش عمده انواع نوار چسب برق

قیمت عمده چسب برق گلوب :

قیمت عمده چسب برق گلوب با توجه به نوسانات اخیر بازار تغییرات محسوسی داشته است. در حال حاضر قیمت عمده چسب برق گلوب برای کارتن 500 عددی، 1.500 تومان به ازای هر نوار چسب می باشد. به عبارت دیگر قیمت هر کارتن 500 عددی از چسب برق گلوب 750.000 تومان است. پخش عمده چسب برق با این برند از طریق این مجموعه با مناسب ترین قیمت انجام می شود. جهت سفارش این محصول با ما تماس بگیرید.

چسب برق چیست؟

همانطور که می دانید در صنعت برق خطرسازترین نقاط، محل اتصال الکتریکی است. این نقاط در یک اتصال سست باعث گرما و در نهایت، حادثه جبران ناپذیر می گردد. یک اتصال خوب باید سه اصل استحکام، سرعت و ایمنی را دارا باشد که بتواند خطرهای احتمالی را از ما دور کند. در برق ساختمان نیز این نقاط به صورت اتصالات الکتریکی در تمامی نقاط توزیع اعم از باکس فیوز مینیاتوری، جعبه تقسیم ها و … می باشد. در این مکان ها برای اتصال سیم ها به یکدیگر به طور معمول از به هم تابیدن سیم ها و استفاده از نوار چسب برق برای عایق شدن آنها استفاده می شود. چسب نواری برق یا لنت برق معمولاً از جنس پلاستیک و خصوصاً وینیل است.

چسب برق چیست

بهترین چسب برق دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

 1. چسب برق مصرفي بايد همگن و عاري از ذرات جامد غير محلول باشد.
 2. استوانه مياني بايستي تو خالي باشد و قطر داخلي اسمي آن ۳۶ يا ۶۷٫۵ ميليمتر باشد.
 3. استوانه مياني تو خالي بايد به اندازه کافي سخت و محکم باشد.
 4. رويـه چسب خورده نوار بايد به طرف استوانه مياني توخالي باشد.
 5. در زمان باز کردن نوار چسب نبايد هيچ گونه پارگي ايجاد شود.
 6. هر رول نوار چسب بايستي عاري از تلـسکوپي شدن، شکاف يا ديگر تغيير شکل ها باشد. (تلسکوپی شدن به زمانی که ترتيب لايه هاي نوار چسب نسبت به يکديگر جابجا گرديده و در نتيجه شـکل مخروطـي بـه وجود آيد، گفته می شود.)
 7. در زمان باز کردن نـوار چسب بايد فقط يک مقدار جزئي از چسب به پشت دور بعدي چسبيده باشد.
 8. چسب در حالت مرطوب يا خشک بوي نامطبوع نبايستي داشته باشد و عاري از هرگونه مواد سمي باشد.

چسب برق گلوب :

چسب برق گلوب یکی از بهترین برندها در میان تولید کنندگان این چسب می باشد که کاربرد عمده ای در صنعت الکترونیک دارد. این چسب محصول کشور تایوان بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

قیمت چسب برق

مشخصات فنی نوار چسب برق گلوب :

♦ نام تجاری : گلوب

♦ کشور سازنده : تایوان

♦ طول : ۱۰ یارد

♦ عرض : ۱٫۸ سانتی متر

♦ ضخامت : ۸۵ میکرون

♦ تعداد در هر بسته : ۱۰ عدد

♦ تعداد در هر کارتن : ۵۰۰ عدد

♦ وزن واحد : ۲۵ گرم

انواع رنگ بندی چسب برق گلوب :

دسته بندی انواع نوار چسب برق بر اساس رنگ آن ها می باشد. رنگ ها علاوه بر وظیفه متفاوت سازی دسته سیم‌ ها، وظیفه نشانه گذاری آنها را نیز دارند. همچنین اطلاعاتی درباره سیم ها نیز در اختیار ما می‌گذارد. چسب برق گلوب در رنگ های زیر موجود و آماده ارسال می باشد:

 • چسب برق مشکی
 • چسب برق قرمز
 • چسب برق زرد
 • چسب برق آبی

پخش عمده چسب برق

کاربرد چسب برق گلوب :

این محصول بیشتر در صنایع الکترونیکی و الکتریکی و در اتصالات حامل الکتریسیته به کار می رود. جالب است بدانید که نوار چسب برق در خیلی موارد بی‌ربط به عایق‌سازی مثلاً برای چسباندن موقت اشیا به هم یا برچسب‌ زدن هم به کار می‌رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما