فروش نانو رنگ ترافیکی لوتوس بر پایه رزین اپوکسی

فروش نانو رنگ ترافیکی لوتوس بر پایه رزین اپوکسی از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. این محصول یک رنگ ترافیکی ساخته شده با فناوری نانو می باشد و در انواع تک جزئی و دو جزئی تولید می شود. در واقع این رنگ را می توان در سه خانواده رنگ ترافیکی، رنگ نانو و رنگ اپوکسی جای داد. نانو رنگ ترافیکی لوتوس در رال رنگ های متنوع موجود و به فروش می رسد. جهت اطلاع از قیمت و شرایط فروش نانو رنگ ترافیکی لوتوس با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید.

رنگ های ترافیکی :

همانطور که می دانید رنگ های ترافیکی گروه بزرگی از رنگ ها هستند که برای خط کشی و علامت گذاری معابر، خیابان ها، جاده ها، اتوبان ها و … استفاده می شوند. ویژگی خاص این نوع رنگ ها مقاومت بالا در برابر سایش و شرایط جوی مختلف می باشد. این رنگ ها معمولا بر پایه رزین های اکریلیک و اپوکسی ساخته می شوند. اما در این مطلب می خواهیم با نوعی رنگ ترافیکی که با بهره گیری از فناوری نانو ساخته می شود، آشنا شویم. پیش از آنکه به معرفی این محصول بپردازیم، مروری بر انواع رنگ ترافیکی خواهیم داشت.

فروش رنگ های ترافیکی

انواع رنگ ترافیکی :

رنگ های ترافیکی بر اساس مشخصات فنی و نوع کاربرد به دو دسته رایج زیر تقسیم می شوند :

 • رنگ ترافیکی گرم
 • رنگ ترافیکی سرد

رنگ های ترافیکی گرم در مدت زمان کوتاهی خشک می گردند، بنابراین برای مکان های پرتردد مانند اتوبان و بزرگراه ها مناسب می باشند. رنگ های ترافیکی سرد نیز برای خط کشی های خیابان ها به صورت ممتد و منقطع کاربرد دارد. این رنگ به عنوان رنگ جاده ای داخل شهری و خارج شهری مورد استفاده قرار می گیرد.

نانو رنگ ترافیکی لوتوس :

رنگ ترافیکی نانو لوتوس اولین رنگ ترافیکی ساخته شده با فناوری نانو در ایران می باشد. این محصول بر پایه رزین های اپوکسی تولید و با بهره گیری از فناوری نانو خواص آن بهبود داده می شود. در واقع این رنگ دارای افزودنی های معدنی در ابعاد نانو می باشد که مقاومت آن را در برابر سایش افزایش می دهد. یکی از مهمترین افزودنی هایی که این خاصیت را ایجاد می کند نانوکلی (Nanoclay) می باشد. این محصول در خط کشی معابر و خطوط ترافیکی خیابان ها و معابر شهری کاربرد های ویژه ای دارد.

نانو رنگ ترافیکی لوتوس

انواع نانو رنگ ترافیکی لوتوس :

رنگ های ترافیکی لوتوس از گروه رنگ ترافیکی سرد می باشند و در دو نوع تولید می شوند:

 • نانو رنگ ترافیکی سرد تک جزئی
 • نانو رنگ ترافیکی سرد دو جزئی

هریک از محصولات بالا دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

نانو رنگ ترافیکی تک جزئی لوتوس :

نانو رنگ سرد ترافیکی تک جزئی لوتوس دارای بیشترین کاربرد در خط کشی معابر است. این محصول برای شرایط مختلف محیطی و دمایی طراحی و تولید می گردد. لازم به ذکر است این رنگ از نوع ترمو پلاستیک هوا خشک بوده که در مقایسه با رنگ های رایج دارای دوام و عمر بیشتری می باشد.

نانو رنگ ترافیکی تک جزئی لوتوس

نانو رنگ ترافیکی دو جزئی لوتوس :

نانو رنگ سرد ترافیکی دو جزئی لوتوس بر پایه اکریلیک بوده و با هاردنر (سخت کننده) مورد استفاده قرار می گیرد . به جرات می توان گفت دوام و ماندگاری بسیار عالی، مهمترین ویژگی این محصول محسوب می شود. بیشترین کاربرد این محصول در خطوط عابر پیاده، علائم افقی ترافیکی و همچنین خط کشی پارکینگ ها میباشد.

نانو رنگ ترافیکی دو جزئی لوتوس

فروش نانو رنگ ترافیکی لوتوس از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09120653364 تماس بگیرید.

ویژگی های کلی نانو رنگ های ترافیکی لوتوس :

 • خشک شدن سریع
 • مقاومت سایشی بالا
 • مقاومت جوی بالا
 • چسبندگی بالا به آسفالت و بتن
 • بازتاب نور مطلوب
 • پایداری در برابر نور خورشید
 • مقاومت مکانیکی بالا
 • ضد خش و سایش

ویژگی های نانو رنگ ترافیکی لوتوس

رال رنگ های نانو رنگ ترافیکی لوتوس :

نانو رنگ های ترافیکی لوتوس در انواع رال رنگ تولید می شوند و هر یک کاربرد بخصوصی دارند.

 • سفید،زرد،قرمز، سبز و آبی تک جزئی : برای خطوط داخل شهری، عابر پیاده، علامت هشدار، پارکینگ ها
 • زرد و سبز تک جزئی : برای جاده های کوهستانی، تابلو های ترافیکی و فرودگاه ها
 • سفید و زرد تک جزئی : برای خطوط محوری خیابان ها و اتوبان ها و بزرگراه ها و معابر داخل شهری
 • سفید، زرد و قرمز دو جزئی : برای خطوط داخل شهری، عابر پیاده، هشدار، پارکینگ ها

رال رنگ های نانو رنگ ترافیکی لوتوس

هریک از این محصولات با کد رنگ و ویژگی های خاص خود تولید و آماده فروش می باشند. جهت اطلاع از شرایط فروش نانو رنگ ترافیکی لوتوس با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما ارتباط برقرار نمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما