فروش رنگ کوره ای رنگین بال مناسب برای فلزات

فروش رنگ کوره ای رنگین بال مخصوص رنگ آمیزی فلزات از طریق گروه بازرگانی بازود آغاز شد. رنگ کوره ای مایع رنگین بال در انواع مختلف با قدرت پوشش دهی متفاوت تولید و به بازار عرضه می گردند. طراحی این محصولات به گونه ای است که چسبندگی بالایی بر روی سطوح فلزی دارند و مناسب برای فلزات می باشند. برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش رنگ کوره ای رنگین بال با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

معرفی اجمالی رنگ کوره ای :

رنگ های کوره ای دسته ای از رنگ های صنعتی هستند که پس از اعمال بر روی سطح، برای خشک شدن نیاز به دمای کوره دارند. به این معنی که پس از رنگ آمیزی سطح قطعه توسط این نوع رنگ ها، قطعه را برای خشک شدن داخل کوره قرار می دهند. رنگ های کوره ای از مقاومت و سختی بالایی برخوردارند. این نوع رنگ ها در دو نوع پودری و مایع تولید می گردند.

رنگ کوره ای رنگین بال

رنگ کوره ای رنگین بال :

رنگ کوره ای رنگین بال از بهترین پوشش های محافظتی طراحی شده برای فلزات می باشد. رنگ ها و لاک های محافظتی کوره ای رنگین بال در انواع مختلف با درصد پوشش های متفاوت تولید می گردند. این محصولات قطعات را در برابر زنگ زدگی، رطوبت، سایش و … محافظت می کنند. در ادامه با انواع رنگ ها و لاک های کوره ای رنگین بال آشنا می شویم.

انواع رنگ کوره ای رنگین بال :

انواع رنگ ها و لاک های حفاظتی کوره ای رنگین بال عبارتند از:

 • رنگ پوششی کوره ای رنگین بال با پوشش 24%
 • رنگ پوششی کوره ای رنگین بال با پوشش 34%
 • رنگ های پوششی اپوکسی کوره ای رنگین بال
 • لاک بی رنگ کوره ای 800 رنگین بال
 • لاک بی رنگ کوره ای PM,EP رنگین بال
 • رنگ کوره ای 1934 رنگین بال
 • لاک کوره ای 501 رنگین بال

انواع رنگ کوره ای رنگین بال

رنگ پوششی کوره ای رنگین بال با پوشش 24% :

این محصول به عنوان رنگ آستری (لایه زیرین) برای فلزات به کار می رود. در صنایع فلزی از این رنگ برای محافظت در برابر زنگ زدگی استفاده می شود. رنگ کوره ای 24% رنگین بال در فام های مختلف سفید، مشکی و الوان تولید و عموما برای کابینت ها، تابلوهای برق و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ پوششی کوره ای رنگین بال با پوشش 34% :

رنگ کوره ای 34% رنگین بال در حقیقت نوع ارتقاء یافته رنگ کوره ای 24% می باشد. قدرت پوشش دهی این محصول نسبت به نوع 24% بسیار بالاتر بوده و پوششی یکنواخت ایجاد می کند. قدرت پوشش دهی بالای این محصول موجب می شود در مصرف رنگ صرفه جویی شده و از شره کردن آن جلوگیری شود. این رنگ نیز در فام های مختلف قابل عرضه می باشد.

رنگ کوره ای 24% رنگین بال جهت پخت به دمای 120 تا 150 درجه سانتی گراد و رنگ 34% به دمای 140تا 160 درجه سانتی گراد به مدت 20 دقیقه نیاز دارد.

رنگ های پوششی اپوکسی کوره ای رنگین بال :

فرمولاسیون رنگ اپوکسی کوره ای رنگین بال بر پایه رزین های اپوکسی می باشد. در این محصول فاکتور دما جایگزین هاردنر یا سخت کننده شده است. بدین ترتیب زمان خشک شدن بسیار کاهش می یابد. رنگ کوره ای اپوکسی رنگین بال از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و اسید برخوردار است اما ماندگاری چندانی در برابر اشعه ماوراء بنفش ندارد.  رنگ کوره ای اپوکسی رنگین بال نیز در فام های متنوعی تولید و عرضه می گردد. همچنین دمای پخت این نوع رنگ، بین 140 تا 180 درجه سانتی گراد و در مدت زمان وابسته به دما می باشد.

رنگ اپوکسی کوره ای رنگین بال

رنگ کوره ای 1934 رنگین بال :

این محصول عمومابرای آبکاری فلزات به ویژه نقره و کروم استفاده می شود. عدم زرد گرایی از ویژگی های بارز این رنگ پوششی می باشد. دمای پخت این محصول 120 تا 150 درجه سانتی گراد به مدت 20 دقیقه می باشد.

لاک کوره ای 501 رنگین بال :

این محصول نیز بر پایه رزین های اپوکسی فرموله شده و دارای مقاومت بالایی در برابر سایش می باشد. از این لاک برای پوشش قطعات لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی، اجاق گاز و غیره استفاده می شود. این محصول در درجه حرارت ۱۵۰ تا ۱۸۰ درجه سانتیگراد قابل پخت می باشد.

لاک بی رنگ کوره ای 800 و EP,PM رنگین بال :

لاک بی رنگ کوره ای ۸۰۰ مناسب برای پوشش فلزات آبکاری شده و صنعت ساخت لوازم خانگی، قفل و یراق آلات می باشد. لاک بی رنگ کوره ای PM,EP رنگین بال نیز نوع ارتقاء یافته لاک 800 با قدرت پوشش دهی بالاتر است. لاک بی رنگ کوره ای 800 و EP,PM رنگین بال برای پخت به دمای 120 تا 150 درجه سانتی گراد به مدت 20 دقیقه نیاز دارند. این محصولات در دو فام تولید می شود :
 1. براق
 2. نیمه مات
فروش رنگ کوره ای رنگین بال در انواع مختلف از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. برای ثبت سفارش می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۶۵۳۳۶۴ تماس بگیرید.

ویژگی های کلی رنگ های کوره ای رنگین بال :

 • مقاومت بالا در برابر رطوبت
 • مقاومت در برابر اسیدها و نمک ها
 • چسبندگی بالا
 • ضد خش
 • قابلیت ماندگاری انبار قطعات رنگ کاری شده
 • حفظ براقیت
 • عدم زرد گرایی

ویژگی های رنگ کوره ای رنگین بال

فروش رنگ کوره ای رنگین بال :

همانطور که می دانیدحفاظت در برابر عوامل مختلف برای سازه های فلزی، فاکتور مهمی به شمار می رود. فروش رنگ کوره ای رنگین بال به علت کیفیت و مقاومت بالا در برابر سایش، عوامل جوی و … میزان قابل توجهی در میان سایر محصولات مشابه دارد. بنابراین گزینه مناسبی برای پوشش قطعات و سازه های فلزی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما