بزرگترین مرکز فروش رنگ نسوز ایکالر

فروش رنگ نسوز ایکالر از طریق بزرگترین مراکز فروش رنگ های صنعتی انجام می شود. این رنگ یکی از بهترین و پرکاربرد ترین رنگ های صنعتی می باشد که به عنوان پوشش محافظ برای سطوح فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ های نسوز می بایست در برابر دماهای بالا از مقاومت خوبی برخوردار باشند. بر همین اساس رنگ های نسوز در انواع گوناگون با تحمل حرارتی های مختلف تولید می گردند. در این مطلب به معرفی رنگ نسوز ایکالر می پردازیم. همچنین شایان ذکر است گروه بازرگانی بازود، فعال در زمینه فروش انواع رنگ های صنعتی و ساختمانی، فروش رنگ نسوز ایکالر را بصورت گسترده در سراسر کشور انجام می دهد. جهت اطلاع از قیمت و ثبت سفارش این محصول می توانید با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با رنگ نسوز

رنگ های نسوز گروهی از رنگ های صنعتی می باشند که در مقابل حرارت غیر مستقیم از مقاومت بالایی برخوردارند و دچار آسیب نمی شوند. کاربرد اصلی رنگ های نسوز در صنایع نیروگاهی و همچنین صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می باشد. همچنین در صنایع مختلف دیگر که انتقال حرارت توسط سطوح فلزی در آنها میزان بالایی دارد نیز از پوشش نسوز استفاده می گردد. این رنگ ها به دلیل داشتن سیلیکون در ساختار خود مقاومت حرارتی بالایی دارند. به همین جهت هنگامی که دمای مخازن، لوله ها و … بر اثر فعل و انفعالات شیمیایی درون آن ها افزایش می یابد، پوشش سیلیکونی نسوز اعمال شده بر روی سطح لوله یا مخزن کیفیت خود را حفظ کرده و از بین نمی رود.

فروش رنگ نسوز ایکالر

انواع رنگ های نسوز

رنگ های نسوز بر اساس قدرت تحمل حرارت به انواع مختلفی تقسیم می شوند. رتبه بندی رایج شرکت های رنگ سازی معمولا در دماهای 250، 400 و 600 درجه سانتی گراد می باشد. میزان سیلیکون به کار رفته در رنگ های نسوز با میزان مقاومت حرارتی آن، رابطه مستقیم دارد. در واقع هر چه تحمل حرارتی رنگ بالاتر باشد، درصد رزین سیلیکون به کار رفته در رنگ نیز بیشتر است. همچنین در این نوع رنگ ها از پیگمنت آلومینیوم نیز استفاده می شود. چرا که این عنصر نیز تحمل حرارتی بالایی دارد. نقره ای بودن فام رنگ های نسوز نیز بعلت وجود این پیگمنت می باشد. انواع رنگ های نسوز عبارتند از:

 • رنگ های نسوز سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت تا 250 درجه سانتی گراد
 • رنگ های نسوز سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت تا 400 درجه سانتی گراد
 • رنگ های نسوز سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت تا 600 درجه سانتی گراد
 • رنگ های نسوز سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت تا 800 درجه سانتی گراد
رنگ های نسوز در ضخامت های پایین حدود 25 میکرون بر روی سطح اعمال می گردند و برای خشک و سخت شدن به حرارت حدود 200 درجه سانتی گراد نیاز دارند.

معرفی رنگ نسوز ایکالر

رنگ نسوز ایکالر یکی از رنگ های نسوز ساخت ایران می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول با دو نوع تحمل حرارتی مختلف تولید و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مکانیزم خشک و سخت شدن این رنگ ، واکنش بین مولکولی می باشد که در اثر حرارت انجام می شود. به همین جهت اگر این رنگ در شرایط محیطی برای خشک شدن قرار بگیرد، تنها بصورت سطحی خشک می شود. در ادامه به معرفی انواع رنگ نسوز ایکالر می پردازیم.

فروش رنگ نسوز ایکالر

انواع رنگ نسوز ایکالر

رنگ های نسوز و مقاوم حرارتی ایکالر در دو نوع مختلف تولید می گردند:

 1. رنگ نسوز سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت 300 تا 650 درجه سانتی گراد
 2. رنگ نسوز سیلیکونی مقاوم در برابر حرارت 400 تا 800 درجه سانتی گراد

این محصولات دارای ویژگی ها منحصر به فردی می باشند که آن ها را برای استفاده در صنایع مختلف به گزینه ای ایده آل تبدیل می نماید.

ویژگی های رنگ نسوز ایکالر

 • سختی عالی
 • چسبندگی بالا
 • ثبات رنگ در اثر حرارت
 • مقاومت در برابر شوک حرارتی
 • مقاومت عالی در برابر حرارت پیوسته
 • مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
 • قابلیت اعمال بر روی پرایمر زینک اتیل سیلیکات

فروش رنگ نسوز ایکالر

کاربرد رنگ نسوز ایکالر

 • بدنه کوره ها
 • بدنه دودکش ها
 • سطوح مبدل های حرارتی و بویلرها
 • تاسیسات کارخانجات شیمیایی
 • صنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها، نیروگاه های برق و …

فروش رنگ نسوز ایکالر

فروش رنگ نسوز ایکالر

گروه بازرگانی بازود به عنوان مرکز فروش انواع رنگ های صنعتی و ساختمانی نسبت به فروش رنگ نسوز ایکالر اقدام نموده است. جهت اطلاع از قیمت و ثبت سفارش این محصول می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلف با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین کارشناسان مجموعه ما آماده ارائه هرگونه مشاوره در زمینه انتخاب محصول مناسب و بهینه می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما