فروش چسب دوقلو جلاسنج با قیمت ارزان

فروش چسب دوقلو جلاسنج با قیمت بسیار مناسب و ارزان از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. این محصول یک چسب دو جزئی (اپوکسی) است. از ترکیب دو جزء، چسبی بسیار قوی تشکیل می شود که از استحکام بالایی برخوردار است. چسب دوقلو جلاسنج برای کاربردهای عمومی و اتصال قطعات مختلف به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. جهت استعلام قیمت و اطلاع از شرایط فروش چسب دوقلو جلاسنج با کارشناسان واحد فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

معرفی چسب های اپوکسی (دو جزئی)

چسب های اپوکسی گروهی از چسب های هستند که از دو جزء ساخته می شوند. این چسب ها در دو محفظه مجزا به صورت رزین و سخت کننده (هاردنر) بسته بندی شده و هنگام استفاده، از اختلاط دو جزء چسبی بسیار قوی حاصل می شود. حفظ نسبت از پیش تعیین شده رزین و سخت کننده نکته مهمی است، چرا که در پخت و خواص فیزیکی نهایی بسیار مؤثر می باشد. چسب های دو جزئی برای کاربرد های کوچک می توانند با دست ترکیب و مورد استفاده قرار گیرند. یکی از انواع این چسب ها، چسب دوقلو می باشد که برای کاربردهای عمومی و کوچک استفاده می شود. در ادامه با چسب دوقلو جلاسنج که یکی از بهترین و قدیمی ترین چسب های دوقلو است آشنا می شویم.

فروش چسب دوقلو جلاسنج

چسب دوقلو جلاسنج

چسب دوقلو جلاسنج یکی از قدیمی ترین و باکیفیت ترین چسب های دوقلو ساخت ایران می باشد. این محصول یک چسب دو جزئی بر پایه اپوکسی پلی آمید می باشد که دارای قدرت چسبندگی فوق العاده ای است. چسب دوقلو جلاسنج پس از اختلاط جزء اول و دوم و اعمال بر سطح مورد نظر، ظرف مدت 5 دقیقه سخت می شود. از ویژگی های بارز این محصول این است که با گذشت زمان تغییر رنگ و حجم نمی دهد و پایداری بالایی دارد.

فروش چسب دوقلو جلاسنج

انواع چسب دوقلو جلاسنج

چسب دوقلو جلاسنج در دو نوع مختلف ساخته می شود:

 1. شفاف
 2. رنگی

نوع شفاف چسب دوقلو جلاسنج برای اتصال قطعاتی که نباید اثری از چسب در آن دیده شود مناسب می باشد. هر دو نوع چسب دوقلو جلاسنج از کیفیت بالایی برخورداند. اما نوع رنگی آن از مقاومت بالاتری در برابر حرارت و سرما برخوردار است.

فروش چسب دوقلو جلاسنج با قیمت بسیار مناسب و ارزان از طریق گروه بازرگانی بازود انجام می شود. برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با شماره 09120653364 تماس حاصل فرمایید.

ویژگی های چسب دوقلو جلاسنج

 • مقاومت در برابر رطوبت
 • مقاومت در برابر اسید های رقیق شده و قلیایی
 • قدرت چسبندگی بالا
 • استفاده آسان
 • خشک شدن سریع
 • بدون تغییر رنگ، ترک خوردگی و کاهش حجم
 • قابل رنگ آمیزی و سمباده خوری

فروش چسب دوقلو جلاسنج

نحوه استفاده از چسب دوقلو جلاسنج

 1. ابتدا سطوح موردنظر را خشک، تمیز و عاری از هرگونه غبار و چربی نمایید.
 2. هر دو جزء را به نسبت مساوی با هم مخلوط کنید تا ترکیبی یکنواخت بدست آید.
 3. هر دو سطح مورد نظر را به چسب آغشته کنید تا اتصال بهتری حاصل شود.
 4. بلافاصله پس از مصرف چسب، سطوح را به یکدیگر بچسبانید.
 5. به مدت ۳ الی 5 دقیقه قطعات را به طور ثابت کنار هم نگه دارید تا چسب کاملا خشک شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما