فروش رنگ ساختمانی امید در انواع مختلف

فروش رنگ ساختمانی امید :

فروش رنگ ساختمانی امید بصورت عمده و با قیمت مناسب آغاز شد. گروه بازرگانی بازود نسبت به فروش رنگ ساختمانی امید در انواع مختلف روغنی اقدام نموده است. این محصولات که در گروه رنگ آلکیدی جای می گیرند با کیفیت عالی تولید می گردند. جهت اطلاع از قیمت و نحوه فروش رنگ ساختمانی امید با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

رنگ های ساختمانی :

امروزه چهره شهرها وابستگی زیادی به شکل ظاهری ساختمان های آن دارد. رنگ های ساختمانی علاوه بر جنبه پوششی و محافظتی، نقش ویژه ای در زیبایی یک بنا دارد. به همین دلیل انتخاب محصول عالی برای پوشش ساختمان ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
رنگ های ساختمانی از نظر ساختارپایه در انواع مختلفی موجود می باشند:

  1. رنگ های ساختمانی پایه آب
  2. رنگ های ساختمانی پایه حلال
  3. رنگ های ساختمانی پودری یا غیر حلال

هر یک از محصولات بالا با توجه به نوع کاربرد در اجزای مختلف ساختمان ها به کار برده می شوند. در این مطلب به معرفی یکی از رنگ های پایه حلال به نام رنگ روغنی آلکیدی می پردازیم.

فروش رنگ ساختمانی

رنگ ساختمانی روغنی آلکیدی امید :

رنگ های روغنی بر پایه رزین های آلکیدی ساخته می شوند. در این نوع رنگ ها، رنگدانه در یک روغن خشک شونده حل می شود. این روغن در هوا اکسید می شود و لایه ای سخت و مقاوم در برابر آب تشکیل می دهد. رنگ روغنی آلکیدی امید یکی از برندهای معتبر و باکیفیت رنگ های ساختمانی می باشد. این رنگ محصول شرکت رنگ سازی امید می باشد و در انواع مختلف تولید و عرضه می گردد.

انواع رنگ ساختمانی روغنی آلکیدی امید :

رنگ های ساختمانی امید در انواع مختلف برای کاربردهای مختلف تولید می شوند.

  • رنگ روغنی براق آلکیدی
  • رنگ روغنی مات آلکیدی
  • جلای آلکیدی براق
  • رنگ پوشش زیرین

فروش رنگ ساختمانی روغنی

در ادامه هر یک از انواع رنگ های روغنی امید را به طور مختصر معرفی می نمائیم:

رنگ روغنی براق آلکیدی امید :

رنگ روغنی براق آلکیدی امید با کد B100 برپایه رزین آلکیدی تهیه می گردد. این رنگ با آب و هوای مناطق مختلف سازگار بوده و از پایداری خوبی در برابر عوامل جوی برخوردار است. همچنین از دوام، براقیت و چسبندگی بسیار بالایی دارد. رنگ روغنی براق امید برای محیط های داخلی و خارجی ساختمان و کلیه سطوح فلزی، چوبی، گچی و سیمانی پیشنهاد می شود.

رنگ روغنی مات آلکیدی امید :

رنگ روغنی مات آلکیدی امید با کد M100 بر پایه رزین آلکیدی بلند روغن (Long Oil) تهیه می شود. این محصول برای سطوح فلزی، چوبی و گچی مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ کاملا قابل شستشو است و برای کلیه مصارف داخلی ساختمان کاربرد دارد.

جلای آلکیدی براق امید :

جلای آلکیدی امید با کد G100 نیز بر پایه رزین آلکید می باشد. این محصول به عنوان لایه رویه در قالب یک سیستم محافظتی و دکوراتیو برای سطوح بیرونی سازه های چوبی در محیط های ساختمانی به کار می رود. این جلا پوششی نیست و بصورت یک لایه شفاف و براق جلوه زیبایی به چوب می دهد.

فروش رنگ آلکیدی

رنگ پوشش زیرین آلکیدی امید :

پوشش زیرین امید با کد A100 بر پایه رزین آلکید ساخته می شود. این رنگ به صورت لایه میانی یا آستری به عنوان یک پوشش محافظتی جهت سازه های فلزی، چوبی و گچی در محیط های ساختمانی و صنعتی به کار می رود. قدرت پوشش بالا و چسبندگی عالی ازویژگی های این نوع رنگ می باشد.

رنگ های ساختمانی امید در فام های متنوع مطابق با RAL و سفارش شما مستریان گرامی تولید می شود.

جهت اطلاع از قیمت بروز و همچنین نحوه خرید و فروش رنگ ساختمانی امید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما